Aranżujemy wnętrze łazienki

Sierpień 29, 2011

 

jest bardzo ważnym miejscem w każdym domu. To tam spędzamy sporo czasu każdego dnia. Oprócz załatwiania potrzeb fizjologicznych, właśnie w łazience dbamy o swój wygląd i relaksujemy się. Niezależnie od tego, czy jest ona mała czy bardzo przestronna, powinniśmy starać się zaaranżować ją w taki sposób, aby była nie tylko praktyczna i funkcjonalna, ale również zadbana i po prostu piękna. , to miejsce, gdzie liczą się , formy i wykonanie materiałów jakich będziemy używać. Oprócz tego bardzo ważną rolę odgrywa oświetlenie. Istotne, aby było ono rozmieszczone w dobrych miejscach, które idealnie oświetlą to pomieszczenie.

5

Led

Oprócz standardowego, sufitowego oświetlenia, łazienka jest pomieszczeniem gdzie konieczne jest rozmieszczenie innych źródeł światła. Bardzo popularnym i praktycznym zarazem pomysłem, jest umieszczenie oświetlenia w obudowie mebli łazienkowych. Zwykła lampka umieszczona nad lustrem może jest praktyczna, jednak nie jest tak nastrojowa jak wykorzystanie taśm ledowych. Dzięki nim, pomieszczenie nabierze odpowiedniego charakteru, a zwykła łazienka przemieni się w komnatę intymności, w której będziemy mogli rozkoszować się ciszą i pięknem.
 

Dzięki powszechnemu zastosowaniu, taśma ledowa występuje w bardzo bogatej kolorystyce, dzięki czemu można ją idealnie dobrać do koloru kafli czy też wyposażenia łazienki.

Comments

Leave a Reply