Angielski dla firm inwestycją w pracowników

Maj 23, 2012

boją się inwestować w pracowników z powodu światowego kryzysu. Głównie dlatego, że jest to dal nich bardzo duży wydatek. Z tego powodu oszczędzają swoje pieniądze, czekając na znacznie lepsze czasy. Zdarzają się jednak tacy, którzy zapisują swoich najlepszych pracowników na . Dzięki temu starają się zacząć nowy etap w zarządzaniu firmą. Czy odniosą dzięki temu sukces?

angielski dla firm

fot.http://anthillonline.com/starting-your-own-business-or-working-from-home/

Rozszerzyć działalność

Jak się okazuje to wielu polskich właścicieli firm stara się rozszerzyć swoją działalność na zagraniczne . Liczą, że dzięki temu zaczną zarabiać więcej pieniędzy. W Polsce nie da się już tak funkcjonować, aby móc zarabiać na wszystkich pracowników. Często dochodzi do wielu zwolnień. Właściciele firm uważają jednak, że łącząc dwa mają szanse wybić się i dzięki temu firma zacznie przynosić zyski. Z tego właśnie powodu firm są zapisywani na angielski dla firm. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie rozpocząć działalność i współpracować z zagranicznymi firmami.

Dla najlepszych pracowników

Oczywiście właściciele firm zapisują najlepszych pracowników na angielski dla firm. Dzięki temu zyskują oni większe umiejętności. To oni mają się zająć rozszerzaniem działalności na zagraniczny rynek, dziś bez znajomości języka angielskiego nikt sobie z tym nie poradzi. Dla samych pracowników ma to być również wyróżnienie. Właściciele wolą w taki sposób dowartościować pracownika, niż dawać mu na stałe podwyżkę.
 

Dla wielu właścicieli firm angielski dla firm staje się możliwością doceniania pracownika, a oprócz tego szansą na rozszerzenie działalności na zagraniczne rynki. Dzięki temu zyskuje możliwość zarabiania większych pieniędzy.

Comments

Leave a Reply